Rozvoj ekologické výchovy, vzdělání a osvěty (EVVO) - Zkvalitnění a nové pojetí environmentální výchovy u předškolních dětí a žáků I. stupně ZŠ" 1

• Realizace: 1. dubna 2013 až 30. října 2013
• Smlouva č.: 13/SML1750
- dotace 22 000 Kč
- spoluúčast 5 502 Kč
- celkem 27 502 Kč

uk

Projekt je spolufinancován Ústeckým krajem

www.kr-ustecky.cz

Účel dotace: K projektu byla přizvána organizace Středisko ekologické výchovy SEVER Litoměřice. Vznikly dva výukové programy - Bylinkové čarování (léčivé vlastnosti rostlin, ochutnávka bylinných čajů apod.) a Jak krteček ke kalhotkách přišel (zpracování lnu, práce s lněným plátnem apod.). Tyto výukové programy byly aplikovány v 1. a 2. třídě a po nezbytných úpravách po pilotáži je má škola připravené k uvedení v dalších letech. Na finanční zajištění významným způsobem přispěl Krajský úřad Ústeckého kraje.

Datum vložení: 1. 4. 2013 20:15
Datum poslední aktualizace: 15. 9. 2021 22:46