ZŠ a MŠ Liběšice
ZŠ a MŠ Liběšice příspěvková organizace

DOVOLENÁ EKONOMKY ŠKOLY: 2.8. - 9.8.2024, 18.10 - 25.10.2024

Zájmové útvary

Nabídka zájmových útvarů ve šk. roce 2024/2025

V nabídce zájmových útvarů může dojít ke změnám podle počtu přihlášených žáků. Minimální počet pro činnost zájmového útvaru je 6 přihlášených žákůPočet zájmových útvarů, kam se žáci mohou přihlásit zatím není omezen a rodiče mohou děti přihlásit na libovolný počet kroužků. Je nutné označit prioritu zájmového kroužku (viz. zadní strana přihlášky). O zařazení dítěte do zájmového kroužku bude rozhodovat termín odevzdání přihlášky a označená priorita. Žáci odevzdávají přihlášky třídnímu učiteli, který označí pořadí odevzdání přihlášky.

Zájmové útvary začínají svou činnost zpravidla od 1. října 2024.

  • POZOR, TABULKA JEŠTĚ NENÍ PLATNÁ NA ŠKOLNÍ ROK 2024/2025, SLOUŽÍ POUZE K PŘEHLEDU, KOLIK SE BUDE PLATIT ZA POLOLETÍ DANÉHO ZÁJMOVÉHO ÚTVARU. VÍCE INFO V SEKCI "O NÁS".
PONDĚLÍ

Zájmový útvar

Vedoucí 

Určeno pro ročník

Doba trvání

Keramika pro 1. tř. (300Kč)

J. Sedláková, J. Peremská

1. ročník

12.00 - 13.00

Ukulele (150Kč)

K. Janošová

2. - 5. ročník

12.50 - 13.50

Hudební (150Kč)

E. Trnková, K. Janošová

1. - 9. ročník

13.50 - 14.50

Florbal (200Kč)

N. Umanová

3. - 6. ročník

13.50-14.50

Keramika pro II. st. (300Kč)

J. Sedláková

6. - 9. ročník

13.50-14.50

Vaření pro II. st. (100Kč)

J. Peremská

6. - 9. ročník

13.50-15.20

ÚTERÝ   

Zájmový útvar 

Vedoucí 

Určeno pro ročník 

Doba trvání 

Stolní tenis (100Kč)

I. Hamouzová

6. - 9. ročník

13.50 - 14.50

Angličtina pro 2. tř. (150Kč)

V. Vokráčková

2. ročník

13.50 - 14.50

STŘEDA    

Zájmový útvar

Vedoucí

Určeno pro ročník

Doba trvání

Keramika pro 2. tř. (300Kč)

J. Sedláková, J. Peremská

2. ročník

12.00 - 13.00

Keramika pro 3. tř. (300Kč)

J. Sedláková

3. ročník

13.50 - 14.50

Hravé tvoření (300Kč)

D. Šulevková

3. - 9. ročník

13.45 - 15.15

Časopis (100Kč)

K. Kuldová

5. - 9. ročník

13.50 - 14.50

Stolní a logické hry (100Kč)

V. Vokráčková, E. Kočová

4. - 9. ročník

13.50 - 14.50

Gymnastika pro I. st. (100Kč)

H. Zástěrová

1. - 5. ročník

13.50 - 15.30

ČTVRTEK

Zájmový útvar

Vedoucí

Určeno pro ročník

Doba trvání

Keramika pro 4. - 5. tř. (300Kč)

J. Sedláková

4. - 5. ročník

12.50 - 13.50

Lukostřelba (100Kč)

J. Wolf

7. - 9. ročník

13.50 - 15.30

Ekotým (0Kč)

V. Militká

4. - 9. ročník

13.50 - 14.50

Angličtina pro 1. tř. (150Kč)

S. Kofrová

1. ročník

12.50-13.50

Vaření pro I.st. (100Kč)

J. Sedláková

4. - 5. ročník

13.50 - 15.30

PÁTEK

Zájmový útvar

Vedoucí

Určeno pro ročník

Doba trvání

Tvořivá dílna (300Kč)

J. Sedláková

4. - 7. ročník

12.50 - 13.50

Jóga (200Kč)

N. Umanová

1. - 5. ročník

13.50 - 14.50

Středisko volného času

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Partneři ve vzdělávání

logo_ekoskola   logo_zacit_spolu

logo_eduscrum

logo_sdruzeni_tereza   logo_suz

logo_etwinning  logo_zdrava_petkalogo_financne_gramotna_skolalogo_ovoce_do_skollogo_map logo_sever

logo_NPO 

 logo_nextgenerationEU

isic_logo

Ostatní odkazy

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE:1
DNES:87
TÝDEN:331
CELKEM:135265