ZŠ a MŠ Liběšice
ZŠ a MŠ Liběšice příspěvková organizace

POZOR! Změna dopravy v areálu školy, čtěte níže.

Zájmové útvary

Nabídka zájmových útvarů ve šk. roce 2021/2022

V nabídce zájmových útvarů může dojít ke změnám podle počtu přihlášených žáků. Minimální počet pro činnost zájmového útvaru je 6 přihlášených žáků. Zájmové aktivity pro žáky jsou zdarma, žáci si hradí pouze náklady na materiál (FIMO, keramika, tvořivá dílna, vaření apod.)

PONDĚLÍ

Zájmový útvar

Vedoucí 

Určeno pro ročník

Doba trvání

Keramika pro 1. r.

J. Sedláková

L. Šimberská

1. ročník

11.50 - 12.50

Angličtina pro 1. r.

J. Wolf

1. ročník

13.50 - 14.50

Florbal

N. Umanová

3. - 6. ročník

13.50 - 14.50

Logické hry, Robotika

J. Sedláková

V. Vokráčková

4. - 9. ročník

13.50 - 15.15

Vaření II.st.

J. Peremská

6. - 9. ročník

13.50 - 15.30

ÚTERÝ   

Zájmový útvar 

Vedoucí 

Určeno pro ročník 

Doba trvání 

Dovedné ruce

D. Šulevková

1. - 2. ročník

13.50 - 14.50

STŘEDA    

Zájmový útvar

Vedoucí

Určeno pro ročník

Doba trvání

Keramika pro 2. r.

J. Sedláková

2. ročník

11.50 - 12.50

Keramika pro 3. r.

J. Sedláková

3. ročník

13.50 - 14.50

Stolní tenis

I. Hamouzová

5. - 6. ročník

13.50 - 14.50

Časopis

E. Trnková

5. - 9. ročník

13.50 - 14.50

Lukostřelba

J. Wolf

8. - 9. ročník

13.50 - 15.30

ČTVRTEK

Zájmový útvar

Vedoucí

Určeno pro ročník

Doba trvání

Angličtina pro 2. r.

K. Janošová

2. ročník

12.50 - 13.50

Keramika

J. Sedláková

J. Peremská

4. - 5. ročník

12.50 - 13.50

Hravé tvoření

D. Šulevková

3. - 9. ročník

13.30 - 14.50

Ekotým

V. Militká

4. - 9. ročník

13.50 - 14.50

Angličtina pro II.st.

K. Kuldová

6. - 9. ročník

13.50 - 14.50

Vaření

J. Sedláková

4. - 5. ročník

13.50 - 15.30

PÁTEK

Zájmový útvar

Vedoucí

Určeno pro ročník

Doba trvání

Tvořivá dílna 

J. Sedláková

4. - 7. ročník

12.50 - 13.50

Kangoo Jumping

L. Mejstříková

6. - 9. ročník

13.50 - 14.50

Jóga

N. Umanová

1. - 5. ročník

13.50 - 14.50

Vaření

J. Sedláková

6. - 9. ročník

13.50 - 15.30