Řád školní jídelny

Výběr z bodů Řádu školní jídelnyrad_skolni_jidelny

1. Ve školní jídelně je zaveden elektronický stravovací systém na čipy. Cena čipu je 121 Kč, při odevzdání čipu se vrací 80 Kč zpět.

2. Jídlo je vydáváno pouze po předložení čipu. V případě, že strávník čip zapomene, ohlásí tuto skutečnost vedoucí školní jídelny, která zařídí výdej oběda.V případě ztráty čipu je strávník povinen zakoupit si nový.

3. Výběr a odhlašování obědů provádějí sami strávníci, nebo jejich zástupc, přes internet na webu www.strava.cz -  v úvodní tabulce "Výběr jídelny" zadejte 4645 a poté Vaše jméno do políčka "Uživatel" a "Heslo", přidělené ekonomkou školy. Obědy se odhlašují den předem (max. do 13.00h na internetu), při náhlém onemocnění ještě ráno nejpozději do 7.30h na tel. č. 416 798 149 u vedoucí školní jídelny.

4. V případě nepřítomnosti strávníka (návštěva u lékaře apod.) je možné neodhlášený oběd odebrat do jídlonosiče, na další dny je možno odebrat oběd pouze za plnou cenu za plnou cenu (podrobnosti viz menu Informace/Odhlášení obědů).

5. Jedno menu se vaří v případě, že se nahlásí méně než 10 strávníků, nebo v případě neočekávaných okolností.

6. Změna jídelního lístku vyhrazena.

Řád školní jídelny

smernice-rad_skolni_jidelny_od_1.9.2023.pdf