Česko vesluje

Po celém světě je trenažér populárním pomocníkem pro zlepšení tělesné kondice. Projekt ČESKO VESLUJE dorazil do liběšické školy poprvé v úterý 18. února 2020. Po prvotním překvapení, jak vlastně trenažér vypadá, si žáci utvořili týmy po čtyřech a společnými silami jeli štafetu na čas. Nejprve si ovšem všechno pořádně vyzkoušeli a natrénovali "nanečisto"! Několik jedinců dostalo od lektorky osobní pozvání do veslařského klubu do Račic, protože zajeli opravdu krásné časy. Zároveň naší školu pochválila za perfektní organizaci před i během závodů a za bojovnost našich žáků. Celý úvod do veslování, včetně vysvětlení, probíhal v anglickém jazyce, neboť v té době škola hostila 8 stážistů z projektu EDISON (více o projektu zde). Ti se samozřejmě zapojili do projektu také a odnesli si tak nevšední zážitek.

Více informací o projektu Na webu www.labearena.cz