POZOR! Změna dopravy v areálu školy, čtěte níže.

Česko vesluje

logo_rekonstrukce_webu

Po celém světě je trenažér populárním pomocníkem pro zlepšení tělesné kondice. Projekt Česko vesluje dorazil do liběšické školy v úterý 18. února 2020. Po prvotním překvapení, jak vlastně trenažér vypadá, si žáci utvořili týmy po čtyřech a společnými silami jeli štafetu na čas.

Nejprve si ovšem všechno pořádně vyzkoušeli a natrénovali "nanečisto"!

Několik jedinců dostalo od lektorky osobní pozvání do veslařského klubu do Račic, protože zajeli opravdu krásné časy. Zároveň naší školu pochválila za perfektní organizaci před i během závodů a za bojovnost našich žáků. Celý úvod do veslování, včetně vysvětlení, probíhal v anglickém jazyce, neboť se naši stážisté zapojili také. I jim rozhodně nechyběla bojovnost a pro všechny to byla úplně prvotní zkušenost s trenažérem. Na webu www.ceskovesluje.cz lze sledovat průběžné hodnotící tabulky ze všech škol, které jsou do projektu zapojené. Foto ve "Fotogalerii".