I. oddělení

I. oddělení navštěvují žáci pouze první třídy. Ve družině tvoříme z různých materiálů, malujeme různými technikami, a také odpočíváme :) Dále čteme s porozuměním, procvičujeme jemnou motoriku, hrajeme různé stolní hry, vytleskáváme rytmus apod. Žáci mají nejen spontánní činnosti, ale i volnočasové aktivity jak v herně, tak na školním hřišti. V I. oddělení také hrajeme celoroční hru "Podmořský svět", do které se mohou žáci zapojit sbíráním bodíků do svého akvária. Bodíky přitom mohou vyměnit za postup po mořském žebříku směrem k truhle s překvapením :) Smyslem hry je zapojení žáků do chodu družiny.

Denisa Šulevková, vedoucí I. oddělení