V rámci primární prevence absolvovala děvčata ze 7., 8. a 9. ročníku v pondělí 22. června 2026 v centru TeeS Medical v Ústí nad Labem exkurzi s program Poprvé u gynekologa. V rámci tohoto programu proběhla prohlídka gynekologické ordinace, ukázka vyšetření na maketě a odborný výklad o nejčastějších problémech řešených u gynekologa. Program byl velice poučný a dle reakcí děvčat i přínosný.

Registrace žáků a jejich zákonných zástupců (postup při prvním přihlášení do systému)
APLIKACE DO MOBILU
GOOGLE PLAY
APP STORE
(podmínky podání)
Návštěvnost:
ONLINE:0
DNES:970
TÝDEN:2016
CELKEM:388083