V rámci ekologické výchovy nebo praktika se šesťáci a sedmáci zúčastnili soutěže pod názvem CIRKULUJEME, věnující se cirkulární ekonomice, principu reduce - reuse - recycle.
Tématem byla móda a ztvárnění čistě na žácích. Někteří kreslili komiks, jiní natáčeli videa a zpívali písně. Soutěžilo se o věcné ceny, takže motivace byla veliká. Bohužel zúčastněných škol bylo 197 a žádný z našich projektů se úplně vysoko nedostal. Nejvýše, tedy mezi 60 nejlepších projektů, se dostala Adriana s Elenou ze šesté třídy, které dostaly diplom a zpětnou vazbu od organizátorů. I tak to byla ale obrovská zkušenost.

Registrace žáků a jejich zákonných zástupců (postup při prvním přihlášení do systému)
APLIKACE DO MOBILU
GOOGLE PLAY
APP STORE
(podmínky podání)
Návštěvnost:
ONLINE:0
DNES:970
TÝDEN:2016
CELKEM:388083