Noc kostelů

Je tomu už řada dlouhých let, co byla škola poprvé oslovena, aby se zúčastnila celorepublikové akce Noc kostelů. A letos, 10. června 2022, jsme se do kostela znovu vrátili. Tuto akci pořádají samotní správci kostela a v rámci ČR se do ní zapojilo 1729 kostelů. Naše škola byla oslovena, zda by mohla připravit nějaký program. Vzniklo tak 12 panelů s výtvarnými díly našich dětí z MŠ a žáků ze ZŠ. Zároveň obě součásti školy nacvičily hudební vystoupení svých svěřenců. Nejmenší zazpívali 2 písničky za doprovodu klavíru a kytar. Ti starší ze základní školy měli vystoupení logicky delší a žáky také doprovázela kytara a klavír. Myslím, že se shodneme, že vystoupení byla nádherná a rodiče mohou být na své malé zpěváčky pyšní. Já jsem pyšný zase na kvalitní přípravu a péči a děkuji za ní.

Jan Táborský

Datum vložení: 14. 6. 2022 13:56