Fotbalový turnaj o pohár předsedy Ústeckého KFS

Dne 25. května 2022 se naši chlapci a jedna dívka z druhého stupně zúčastnili 1. ročníku fotbalového utkání základních škol „O POHÁR PŘEDSEDY ÚSTECKÉHO KFS“.

Toto utkání se konalo na fotbalovém hřišti v Roudnici nad Labem a zúčastnilo se ho celkem osm základních škol: ZŠ Libochovice, ZŠ Horní Beřkovice, ZŠ A. Baráka Lovosice, ZŠ U Stadionu Litoměřice, ZŠ Mšené lázně, ZŠ Brozany, ZŚ Třebenice a my.

Zápasy se hrály ve dvou skupinách. V naší skupině byla ZŠ Libochovice, ZŠ Horní Beřkovice a ZŠ A. Baráka Lovosice. V této skupině byla nejtěžším soupeřem ZŠ A. Baráka Lovosice, s kterou jsme hráli hned první zápas - ten skončil remízou 0:0. Bez přestávky jsme se vrhli na ZŠ Libochovice a opět remíza, ale tentokrát 2:2. Po přestávce nás čekal poslední zápas se ZŠ Horní Beřkovice. Bohužel i přes naší výbornou herní taktiku, kterou řídil pan Božík a pan Hambálek, se nám nepodařilo proměnit nejméně pět šancí na gól, zápas jsme prohráli 0:2. Tudíž jsme se neprobojovali do finále, kde ZŠ A. Baráka Lovosice vyhrála. My jsme celkově skončili 5. místě. Z našich chyb se určitě poučíme a příště se vyšplháme výše :)

Všem hráčům a naší výborné brankářce za jejich plné nasazení děkujeme a děkujeme i narychlo povolaným náhradníkům, kteří nám vytrhli trn z paty. Dále patří velké díky trenérům panu Božíkovi a panu Hambálkovi za koordinaci zápasu a panu Martinovitzovi a obecnímu úřadu za odvoz našich hráčů.

Lenka Mejstříková

Datum vložení: 26. 5. 2022 8:00