Vánoční koncert v kostele

V pondělí 21. prosince 2022 jsme se po covidové pauze opět sešli v liběšickém kostele Na nebevzetí Panny Marie, abychom nasáli vánoční atmosféru při společně zazpívaných písních. Děti z mateřské školy nám zazpívaly tři písničky za doprovodu klavíru a sklidily zasloužený úspěch. Další píseň byla společná MŠ i ZŠ a vynikly tak všechny hlásky ze školy a nebylo jich rozhodně málo, něco přes 60 kousků! To už je slušné hudební těleso. Pokračovali žáci ze základní školy se svým pestrým portfoliem od koled až po moderní skladby. Tematika však byla vždy zachována a slovo "Vánoce" se skloňovalo snad ve všech písních. I sbor žáků ZŠ byl odměněn mohutným potleskem. Na závěr čekalo překvapení v podobě solových vystoupení na klavír a flétnu, a také na saxofon. To už byla úplná pecka a kostel se otřásal v základech :)

Součástí koncertu byla sbírka na pomoc vážně nemocného absolventa naší školy. Za rodinu Černých děkujeme všem za dobrovolný příspěvek. Jak to vše dopadlo, vidíte na úvodní stránce školního webu.

Moc děkuji všem, co koncert připravovali a také všem účinkujícím!

Jan Táborský

Datum vložení: 21. 12. 2022 11:13