Třídní výlet 8. třídy: STANOVÁNÍ v autokempu SEDMIHORKY 10. – 12. června 2026
Ve středu jsme autobusem přijeli do kempu a hned jsme rychle začali stavět stany, protože předpověď hlásila déšť. Po obědě jsme v mírném dešti vyrazili na pětikilometrový okruh v lesním terénu. Cestou jsme potkávali krásné pískovcové skály a mohli jsme se občerstvit místními prameny. Mnoho z nás ochutnalo také mladé výhonky smrků :). Cestou jsme si vyzkoušeli, jaké to je vést nevidomého spolužáka za ruku a následně došlo k navigování nevidomého pomocí slovních instrukcí. Zjistili jsme, že to není vůbec jednoduché. Po návratu se někteří z nás rozhodli vykoupat v rybníku Bažantník, který je v areálu kempu. Taky jsme si zahráli různé hry, přehazovanou atd.
Ve čtvrtek ráno jsme vlakem vyrazili do Turnova, kde jsme navštívili firmu TOPTEC, která je výzkumným centrem speciální optiky a optoelektronických systémů.
Po návratu nás čekalo „zajímavé“ počasí...silné deště, bouřka a kroupy. Jen jsme doufali, že naše stany vše zvládnou. Když se počasí umoudřilo, tak velká zábava osmáků spočívala v koulování kroupami :D. Následoval opět sport a zábava. Po večeři jsme si zahráli hru, která vyžadovala nejen rychlost, ale i taktiku a vzájemnou spolupráci. Noc byla velmi chladná...
V pátek dopoledne jsme si vše sbalili a těšili se domů do tepla a pohodlí :).

Registrace žáků a jejich zákonných zástupců (postup při prvním přihlášení do systému)
APLIKACE DO MOBILU
GOOGLE PLAY
APP STORE
(podmínky podání)
Návštěvnost:
ONLINE:0
DNES:818
TÝDEN:818
CELKEM:386885