Projektový den v MŠ: Myška Eliška

logo_EU_MSMTVe středu dne 18. května 2022 proběhl v naší školce projektový den a navštívila nás paní Eliška Skarkeová s představením Myšky Elišky ,,Jak se klubou motýlci aneb nedočkavá housenka". Projektový den proběhl v příjemné a přátelské atmosféře. Díky zážitku a aktivnímu zapojení dětí do celého projektu, poznaly děti život motýlů a jisté zákonitosti přírody. Myška Eliška seznámila děti s názvy některých motýlů a s tím, jak vzniká motýl a kde klade vajíčka, ze kterých se následně vylíhne housenka. Děti současně viděly postupná stádia motýla, při kterých odborník děti zapojil do představení. Nakonec si děti na památku ozdobily  keramické výrobky dle své fantazie. Celé dopoledne jsme si všichni krásně užili a budeme se těšit na další návštěvu.

Bc. Renáta Šindelářová

Datum vložení: 23. 5. 2022 10:20