Slavnost slabikáře (1.ročník)

Ve středu 9. listopadu 2022 jsme se opět po roce sešli na tradiční akci Slavnost slabikáře. Děti pozvaly své rodiče, vyrobily pozvánky, den předtím jim upekly k občerstvení muffiny. Ty se jim mimochodem velice povedly, takže se po nich jen zaprášilo :) Co by to bylo za slavnost slabikáře bez slabikáře? Ty byly ukryté v truhle. Od truhly děti musely získat 12 klíčů překonáním čtenářských úkolů. Všichni zapáleně makali, a tak byly klíče brzy na světě, truhlu odemkli a slabikáře byly jejich. Radost měli velikou. Děkuji za hojnou účast rodičům, prarodičům a sourozencům dětí, kteří tak přispěli ke sváteční a rodinné atmosféře. Otevřely se nám tak dveře do světa čtení a knih. Navštívili jsme školní knihovnu a čeká nás návštěva i té obecní a "městské litoměřické".

Mgr. Klára Janošová

Datum vložení: 11. 11. 2022 14:16