Okresní kolo recitační soutěže

Report z akce + fotografie + video

Vítězové školního kola recitační soutěže poměřili v úterý 28. února 2023 své dovednosti v okresním kole v litoměřické ZUŠ s žáky dalších škol našeho okresu. V naprosté většině se jednalo o žáky z dramatických kroužků či literárních oborů ZUŠ a otevřeně přiznáváme, že konkurence byla obrovská, jak u kategorie I. stupně, tak i u II. st. Ačkoliv z našich žáků nikdo nepostoupil, zůstal v nás krásný zážitek, hodně zkušeností a vzpomínka na milé a přátelské prostředí. Hodně cenné byly i osobní besedy se členy poroty, které po soutěži žáci využili a dozvěděli se tak, kde udělali chybu, co vylepšit a změnit pro příště. Zkrátka a dobře, jen tak se toho nevzdáme a příští rok jedemem zase!

Mgr. Gabriela Sokolová, Jan Táborský

A JAK TO VIDÍ SAMOTNÍ SOUTĚŽÍCÍ?

Dne 28. 2. 2023 se vydaly výherkyně 2. stupně školního kola recitační soutěže na okresní kolo recitační přehlídky do Litoměřic. Zavítaly jsme k Základní umělecké škole, kde jsme si hned u dveří utrhly "štěstíčko" pro štěstí při naší recitaci. Všechny jsme byly hodně nervózní, ale po vtipném rozmluvení a zbavení se stresu jsme byly v klidu a připraveny předvést co nejlepší výkon.

Třetí kategorii reprezentovaly žákyně Tereza EflerováIrena Křížová. Čtvrtou kategorii reprezentovaly žákyně Elena LekaváVeronika Kuchařová. I když ani jedna z nás nepostoupila, i přes to jsme si to maximálně užily a myslím si, že ani jedna z nás se za sebe nemusí stydět.

Veronika Kuchařová, 9. ročník

Datum vložení: 1. 3. 2023 11:06