Mikulášská nadílka

Po škole nám opět chodil Mikuláš s andílky a čertovskou zablešenou bandou. Hodné děti dostaly odměny, zlobivcům bylo vyčiněno, zkrátka vše, jak má být :)

V pondělí 5. prosince 2022 uspořádali žáci deváté třídy tradiční mikulášskou nadílku pro ostatní žáky MŠ i ZŠ. Z 18 žáků si 17 sehnalo kostýmy. Někteří měli vlastní, jiní si je vypůjčili. Tímto děkujeme za půjčení kostýmů např. manželům Božíkovým, dobrovolným hasičům a Obci Liběšice, Obci Lovečkovice, paní Sedlákové...

Naše výprava byla početná: 1 Mikuláš, 5 hodných andělů, 1 zlobivý anděl a 10 čertů. Hodným žákům jsme nadělili námi vyrobené perníčky a zlobivým dětem jsme dali brambory a uhlí. U některých tříd si odměnu připravily třídní učitelky.

My jsme si tento den rozhodně užili a doufáme, že to tak měli i ostatní.

Mgr. Václava Militká

Datum vložení: 7. 12. 2022 9:40