Výlet do Hibschovy jeskyně (7. ročník)

Dne 26. října 2021 se vydala sedmá třída na krátký výlet do přírody. Naše kroky směřovaly do Skalice, přesněji do Hibschovy jeskyně, která se nachází poblíž. Jde o nevelkou, v pískovci uměle vytesanou jeskyni. Ta nám, stejně jako malebný borovicový les,  poskytla skvělý prostor pro naše dobrodružné hry - zejména Salamandr a Na medvěda! Kdo neví, ať se zeptá sedmáků :-) A co by to bylo za výlet do lesa bez opékání buřtů!? Žáci prokázali svůj kladný vztah k manuální práci, chystali dřevo a svědomitě udržovali oheň. Skutečným cílem našeho výletu ale nebyla návštěva jeskyně. Šlo nám především o setkání mimo školní lavice, bližší poznávání a upevňování vztahů. A to se nám, myslím, báječně podařilo, takže podobné vycházky do přírody budeme dělat častěji. Možná nám pomohlo i to skvělé slunečné počasí.

Mgr. Jiří Wolf

Datum vložení: 4. 11. 2021 9:12