Tříkrálová sbírka

Report + fotografie

Ve dnech od 1. do 14. ledna 2024 probíhala 24. celorepubliková tříkrálová sbírka, kterou v našem okrese pořádá Diecézní charita Litoměřice. Přes 300 dětí z celého okresu, které se v převleku za Kašpara, Melichara a Baltazara do sbírky zapojují, putovalo na všemožná místa ve svém městě, obci či vesnici. Vlastně kromě Libešic, kde tuto dětskou radost převzali dospěláci z obecního úřadu. Uspořádali jsme tedy alespoň menší sbírku pouze na škole a výsledek předčil všech očekávání - stala se dokonce finančně úspěšnější. Chtěli bychom touto cestou poděkovat všem rodičům, kteří připravili svým dětem do školy drobný obnos do sbírky, vážíme si toho! Celkově jste všichni přispěli do rekordní výše 142 538 korun.

Datum vložení: 5. 2. 2024 10:34
Datum poslední aktualizace: 5. 2. 2024 12:30