Technický klub Litoměřice (6.+7.+8.ročník)

V předvánoční době využily třídy II.st. nabídku od Technického klubu v Litoměřicích.

Jako první navštívila klub 6. třída ve středu 14. prosince 2022. Žáci si po prohlídce celého prostoru Technického klubu vyrobili malé funkční letadlo. Byly jim také předány poznatky a zkušenosti z oboru robotiky a 3D tisku.

7. třída navštívila klub v pátek 16. prosince 2022. Tito žáci již pracovali s různými stavebnicemi - Lego, Merkur a získali informace z oblasti robotiky. Společně si vyrobili tančícího robota a seznámili se s dalšími kroužky v rámci Technického klubu.

Jako poslední se zúčastnila exkurze 8. třída, a to ve středu 21. prosince 2022. Nejstarší děti pracovaly také s programovací stavebnicí Lego.

Aktivity všech tříd probíhala v dopoledních hodinách. Všem třídám se exkurze velice líbily, odnesli si mnoho zajímavých poznatků a informací.

A co je důležité - jsme opět vítáni. Pokud by měl kdokoliv zájem se zúčastnit aktivit Technického klubu, lze si přihlášku vyzvednout u paní učitelky Kuldové.

Mgr. Klára Kuldová

Datum vložení: 22. 12. 2022 9:00