Recitační soutěž

Report + fotografie

4. ročníku školního kola Recitační soutěže se v úterý 6. února 2024 zúčastnilo celkem 19 žáků. Kdo dorazil, nelitoval. Zazněly nejen vtipné texty, ale mohli jsme si poslechnout i básně melancholické, leckdy až velice smutné. Jedna taková byla dokonce básní autorskou z pera Eleny Lekavé, žákyně 9. ročníku. Ta i díky své interpretaci svou kategorii vyhrála. Na druhé příčce zde těsně skončila Tereza Eflerová z 8. ročníku. V kategorii 5. a 6. třídy se na bronzové pozici umístila Marie Wagnerová (5. tř.), stříbro si odnesl Nestor Savenkov (6. tř) a zlato patřilo Anně Trnkové (5. tř.). V nejobsazenější kategorii mladších žáků zabodovali druháci - na 1. místě zazářil Tobiáš Kratochvíl, 2. místo obsadila Ellen Blažková a 3. místo si vybojovala Eliška Trnková. Vítězkou nejmladší kategorie pak byla Tereza Grivalská (1. tř.) a 2. skončila Klára Holinková (1. tř.).

Všem soutěžícím děkujeme za skvělé zážitky, které všem přítomným svým přednesem dopřáli a těm nejlepším budeme držet palce v okresním kole, které proběhne v Litoměřicích 6. března.

Mgr. Eva Trnková

Datum vložení: 8. 2. 2024 8:00