Okresní kolo dopravní soutěže mladých cyklistů

Ve čtvrtek 12. května 2022 se konalo okresní kolo dopravní soutěže na dopravním hřišti v Litoměřicích. Sestavili jsme dva čtyřčlenné týmy v mladší a starší kategorii, které se utkaly v boji o krajské kolo. Týmy soutěžily ve čtyřech disciplínách: jízda po dopravním hřišti, jízda zručnosti, testy a zdravověda. Ani jeden tým se nenechal zahanbit. Mladší žáci ve složení Tereza Eflerová, Karolína Čulíková, Kryštof Nepovím a Adam Wagner skončili na druhém místě a odnesli si věcné ceny. Starší žáci ve složení Elena Božíková, Veronika Hamouzová, Sebastian Vavřík a Marek Efler dokázali ve své kategorii jasně zvítězit! Odvezli si také věcné ceny a ještě navíc postup do krajského kola. Tak nám držte 19. a 20.5.2022 palce :)

Mgr. Tereza Hotová

Datum vložení: 19. 5. 2022 8:00