DOVOLENÁ EKONOMKY ŠKOLY: 2.8. - 9.8.2024, 18.10 - 25.10.2024

Noc kostelů

Report+fotografie

Opět po roce jsme se sešli 7. června 2024 v opraveném kostele sv. Petra a Pavla v Soběnicích na Noci kostelů. Program se letos rozrostl a kromě tradičního vystoupení dětí z mateřské školyžáků ze základní školy jsme mohli vidět i taneční vystoupení. Před kostelem bylo také připraveno obdivuhodné občerstvení. Kdo chtěl, mohl si něco vyrobit v dílničce u paní vychovatelky Šulevkové. Příjemnou kulisou byla výtvarná díla žáků základní školy, která spojovalo jedno téma - srdce. Za celou organizaci patří jistě velké díky manželům Kadeřábkovým, kteří se jako místní patrioti rozhodli kostel povznést celou řadou kulturních akcí, které zde organizují. Na koncert se přišlo podívat mnoho lidí a naši zpěváčci znovu dokázali, že ač nejsou žadné poloprofesionální těleso, mají rozhodně co ukázat a je vlastně škoda, že 2 měsíce nácviku předvedou jen na jedné kulturní akci.

Jan Táborský

Datum vložení: 11. 6. 2024 8:00