Hry bez hranic

Hry bez hranic se staly oblíbenou stálicí a v nabídce sportovních aktivit naší školy. Klání mezi 4 školami v okolí si oblíbili i samotní žáci. 17. června 2022 dorazila ZŠ Verneřice, ZŠ Ostrovní ze Štětí a ZŠ Polepy. Samozřejmostí je účast také naší školy. Počasí nám opět vyšlo a žáci se tak mohli venku utkat v jedné skupinové a čtyřech individuálních disciplínách. V tělocvičně pak byla připravena jedna skupinová disciplína. A včem se soutěžilo? Opět to byly netradiční sporty - tchoukball a korfbal, dále střelba z luku, výdrž na skákací tyči, balanc na indoboard prkně nebo přesnost jízdy na šlapacích kárách. Kromě dvou malých zranění proběhlo všechno tak, jak mělo. Všichni mohli být se svými sportovními výkony spokojeni. Sice jsme pořadí jednotlivých žáků a škol určovali a odměňovali je za to, ale o to tu přece nejde... Byli jsme na čerstvém vzduchu, sluníčko nám svítilo, rozhýbali jsme si zatuhlá těla od počítačů a užili si nějakou švandu - tohle je ideální stav a to nám stačí. Těší se zase na příští rok!

Lenka Mejstříková

Datum vložení: 20. 6. 2022 8:40