DOVOLENÁ EKONOMKY ŠKOLY: 2.8. - 9.8.2024, 18.10 - 25.10.2024

Dopravní cyklistická soutěž (krajské kolo)

Report+fotografie

Po vítězství dopravní soutěže v okresním kole, postoupili naši žáci do kola krajského. To se uskutečnilo ve dnech 28. a 29. května 2024 na "domácím hřišti" v Litoměřicích. A lehce obměněná čtveřice Tereza Eflerová, Jan Šustr, Elena Božíková a Sebastian Vavřík si opět nepočínali vůbec špatně!

Už postup do krajského kola je obrovským úspěchem, navíc obhájeným z loňského roku. Počet zúčastněných škol v celém severočeském regionu je enormní. Výhoda domácího dopravního hřiště  se projevila hned první den. Po dvou disciplínách jsme průběžně obsadili první místo!

Po kvalitním odpočinku, chutné večeři a dostatku spánku v kempu Opárno nás čekaly ještě tři soutěžní zastavení: labyrint – tedy obdoba jízdy na dopravním hřišti, jen s tužkou po mapě, zdravověda a testy z pravidel silničního provozu. Ve zdravovědě se vedlo celému týmu skvěle! – Příprava s paní učitelkou Sedlákovou byla intenzivní a žáci excelovali. Bohužel labyrint - tedy jízda propiskou po mapě zas tak dobře nedopadl a odsunul nás z nejlepšího umístění...

Suma sumárum z toho všeho bylo krásné 3. místo a pro Sébu Vavříka dokonce individuální medaile za bodového rekordmana (pouze 29 trestných bodů!).

Děkujeme z krásnou reprezentaci naší vesnické školy!

Mgr. Tereza Hotová

Datum vložení: 31. 5. 2024 8:00