Běh pro hospic

Letos naše škola přijala nabídku přispět finanční sbírkou na provoz litoměřickému hospici. Je to příležitost, kde se děti učí pomáhat a zároveň se mohou dozvědět něco více o hospici a jeho poslání. Cílem bylo propojení pohybové stránky dětí a zároveň pomoc lidem, kteří potřebují peníze na péči. Rozhodli jsme se, že spojíme příjemné s užitečným, uběhneme s dětmi nějakou vzdálenost například formou štafetového běhu.

Dívky z 9. třídy vyrobily startovní transparent. Běhalo se v rámci tělesné výchovy od 2. do 19. května 2023. A běhala skutečně celá škola. Každá třída měla svou kasičku, do které děti nosily příspěvky. Celkem naše škola vybrala přes sedm tisíc korun! Děti následně dostaly od ředitelky hospicu drobné dárky.

Všem, kteří přispěli, moc děkujeme! Věříme, že naše sbírka pomůže litoměřickému hospici a určitě se zapojíme i do dalších akcí.

Mgr. Klára Kuldová

Datum vložení: 26. 5. 2023 10:00