Říjen u Soviček

Report z měsíce + fotografie

Měsíc říjen nám přál krásným a teplým počasím, díky kterému jsme mohli trávit spoustu času na vycházkách po okolí či na školní zahradě, ať už hraním, nebo různými jinými aktivitami např. tvořením mandal z listí. Děti se dozvěděly leccos o přírodě, jejích změnách a proměnách, kterých je na podzim opravdu hodně. Ve třídách pak plnily různé aktivity v rámci CA na téma „Dary podzimu, barvy a znaky podzimu, hrátky s draky“. Naučily se spoustu nových her i říkanek či písniček. Společně se třídou Rybiček jsme také vyrazili do místního lesa na houby. Děti s nadšením běhaly po lesíku a věřte nebo ne, za chvilku jsme měli plné tři košíky!

V rámci předčtenářské gramotnosti nás v době odpočinku navštívili žáci deváté třídy, kteří si pro předškolní děti připravili pohádku „O Budulínkovi“.

Jana Žišková

Datum vložení: 2. 11. 2022 20:31